• : +90532 578 87 37
Midtown Alışveriş Merkezi - Bodrum, Muğla
Vitrin

Firma Hakkında

Karakaya Group şirketleri bünyesinde kurulan Midtown Alışveriş Merkezi, Bodrum Yarımadası’nın ‘ticaret merkezi’ olarak nitelendirilen Ortakent mevkiinde, 90.000 m²’lik arsa alanı üzerinde yer almaktadır.  2.000 m2’lik sinema, 1.500 m2’lik spor salonu, 500 m2’lik çocuk oyun alanı, kapalı ve açık otoparkı, 55.000 m² kiralanabilir alanıyla dünyaca ünlüulusal ve uluslararası markalara ve farklı lezzetleri ile restoran & kafelere ev sahipliği yapmaktadır. Çevresel koşullara uygun olarak tasarlanmış mimari yapısıyla Bodrum’un en büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi olma özelliğine sahiptir.

Bodrum’da anayol üzerinde imara açık en geniş alanda inşa edilmesi ve Ortakent’in stratejik konumu itibariyle Bodrum Yarımadası’nın nüfus, ticaret ve perakende dağılımının tam ortasında yer alır. Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olma özelliğini taşıyan Midtown Alışveriş Merkezi, 365 gün Bodrum’u ziyaret edenlere ve Bodrumlulara şehrin hareketli yapısına uygun aktif, keyifli bir ortam sunmaktadır.

Bodrum’a kazandırdığı yeni yaşam olanakları ve markalarla, bölge yaşamını değiştirme misyonunu üstlenen Midtown Alışveriş Merkezi, 28 Haziran 2012’de ziyaretçilerine açılmış Bodrum’un değişmeyen alışkanlığı haline gelmiştir. Mayıs 2018’de açılan yeni bina konseptiyle birlikte Midtown Alışveriş Merkezi içerisinde kültür, sanat, eğlence ve spor öğelerini barındıran kompleksleri de hayata geçirmiştir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Cumhuriyet Caddesi Müskebi Mahallesi No: 6/2 Ortakent/Bodrum/Muğla

Muğla / Bodrum

Mesaj Formu

QR Code