• : +90532 578 87 37
Casa Mobilya - Bodrum, Muğla
Vitrin

Firma Hakkında

Kusursuz İşçilikle Karakterize Edilmiş Sofistike Yatak Odaları Allover Koleksiyonunda

Habitat Bedroom N.1; “hayal gücü ve modern zamansızlığın notaları ile yorumlanmış davetkar bir sahne sunuyor. Casa rüyalarımız için mükemmel bir alan yaratmak için yuvarlak şekilleri ve zarif detaylarıyla öne çıkan, etkileyici ve dramatik bir düşsel alan sunuyor.

Zarafet ve Yaratıcılıkla Yorumlandı

Bilinçaltımızın bir Chiaroscuro'su olan yatak odasında yer alan yatak; fiziksel olarak kusursuz bir işçilikle ile duyulara hitap edecek şekilde karakterize edildi ve en iyi masif ahşap mobilyalarda bulunan türden ayrıntılar barındırıyor. Dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Mauro Lipparini imzasını taşıyan Habitat Bedroom N.1 hayali zevki içgüdüsel olarak dinlendirici bir kompozisyonla birleştiriyor ve baştan çıkarıcı bir çağrışım yaratıyor.

Sophisticated Bedrooms Characterized by Impeccable Craftsmanship in the Allover Collection

Habitat Bedroom N.1; “It presents an inviting scene interpreted with notes of imagination and modern timelessness. The Casa offers an impressive and dramatic imaginative space that stands out with its rounded shapes and elegant details to create the perfect space for our dreams.

Interpreted with Grace and Creativity

The bed in the bedroom, which is a Chiaroscuro of our subconscious; physically characterized by impeccable craftsmanship and sensuousness and incorporating the kind of details best found in solid wood furniture. Habitat Bedroom N.1, designed by the world-famous Italian designer Mauro Lipparini, combines imaginative pleasure with an instinctively relaxing composition and creates a seductive evocation.


Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Ortakentyahşi Mah. Kapuz Cad. No:31 C/1

Muğla / Bodrum

Mesaj Formu

QR Code